מתחנן ימין משה 3 לפקדה - יוון, מעובד סירה בודדת סוער
ביוגרפיה - כמה מלים על עצמי...
יוסי קרמר - טד התחלתי לצלם בשנת 1967 ושנה לאחר מכן קניתי את המגדל הראשון שלי והתחלתי לפתח ולהדפיס בעצמי. את המפתחים "בישלתי" בעצמי מהרקע הכימי שלי - גם חיסכון של כסף וגם קיבלתי מה שרציתי. התאמתי את המפתח לפילם ספציפי (צילמתי בעיקר באילפורד FP4, PANF, קודאק פלוס איקס, טרי איקס וסרט לית של 6 אסא).
בשנת 1969 קניתי את ה SLR הראשונה שלי - ניקורמט FTN ששירתה אותי בנאמנות עד 1983 שאז נגנבה ממני בשיקגו.
היא הוחלפה בניקון FE, שעשתה עבודה נהדרת עד ה N70 וה F75. ב 1977 עברתי לעולם הצבע, אבל בגלל מגבלות הפיתוח הביתי אושפז המגדל בניילונים ומצוי שם בעצם עד היום הזה.
לקחתי קורסים אלקטיביים בצילום (בעיקר טכני) במקביל ללימודי האקדמיים לתואר שני ושלישי, אבל עיקר הידע שלי  הגיע מנסיון מעשי. זכיתי במספר פרסים בתחרויות בעולם, הרמתי שתי תערוכות בנגב וצילומי מעטרים ספרים על ישראל שיצאו בארה"ב, בעיקר מנופי ירושלים - אנשים, בתים ומאווירת העיר הנפלאה הזו.
בשנת 1999 חציתי את הסף הדיגיטלי - ומאז השתנה עולם הצילום שלי. עם המגבלות של הפורמט הדיגיטלי - גיליתי את יתרונותיו הגדולים, ואני נהנה מהם עד היום. לאחר כמה P&S הגעתי ל DSLR הראשונה שלי - ו"חזרתי הביתה" - לתיק צילום כבד, אבל ששווה סחיבה.
אני אוהב לצלם נופים, בעלי חיים, מקומות מעניינים, מאקרו, סיטואציות רחוב, נשים, והרבה צבע - בעיקר פרחים. הצילום עושה לי משהו - נותן לי לבטא פן אחר שלי שאין לו ביטוי בחיי היום-יום.
את האתר הזה הקמתי על מנת לתלות את עבודותי והרהורי במקום קבוע. אני מקווה שהשיטוט בו יהיה מעניין ומועיל למשוטטים בו. אני מעדכן אותו באופן שוטף עם חדשות, מאמרים, דוחות מבחן ועוד וכן מפתח את ה"כיתה של טד" - המקום ששם אפשר ללמוד אספקטים שונים של הצילום. אני פעיל בכמה פורומים בארץ ובעולם ונהנה לחלק את הנסיון שלי עם אחרים.
אני נהנה להעביר סדנאות וקורסים לקבוצות ויחידים בנושאי צילום שונים, הכרת המצלמה ועוד וגם מעורב בהרבה פעילויות התנדבותיות הקשורות לצילום.
הפילוסופיה שלי - האתר הזה והפורומים שלו הם של אנשים אמיתיים. אנחנו נפגשנו וניפגש גם בחיים שמחוץ לפורום, לכן גם ממלאים פרטים אישיים מלאים, טלפון וכולל שֵם אמיתי.
מנסיוני - זה מקנה אחריות מסוימת לאנשים על מה שיוצא מהמקלדת שלהם. אני שוחר שלום, מאמין ביחסים אישיים ואינני חפץ בטרולים שמתחבאים מאחורי ניק דמיוני וכתובת וירטואלית שמחר מחליפים אותה.
בשביל פריחה, לימוד והדדיות חיובית - חייבים את המגע האישי. אחרי הכל, אנחנו בני אדם ולא יצורים וירטואליים.

בברכת - שתשרה רוח הצילום הטובה עליכם והנאה מכל קליק כמוני -

יוסי הקרוי גם TED 
Copyright © Dr. Joseph Kramer. All rights reserved © כל הזכויות שמורות ליוסי קרמר
פורטל הצילום של טד בפייסבוק פורטל הצילום של טד בפייסבוק