ערב בבריכה סודות של בוקר סימני חיים שיעור בוקר יום חלום
 
פורומים פורומים > רישום משתמש חדש
  פורטל הצילום בפייסבוק פורטל הצילום בפייסבוק  שאלות נפוצות חוקי הפורום  שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חיפוש בפורום  לוח שנה   הרשמה הרשמה  התחברות התחברות

רישום משתמש חדש


חוקי הפורום

למען הנוחיות החוקים רשומים בלשון זכר.

במהלך ההרשמה תידרש לתת כמות קטנה של פרטים, חלקם מוגדרים כ"לא חובה למילוי" (למשל מספר טלפון נייד שיישאר חסוי וישמש רק את צוות האתר בעת ארגון מפגשים קבוצתיים וכו')

השדות המוגדרים "חובה למילוי" (כמו שם אמיתי ומספר טלפון) יאומתו, אם יתבררו כפיקטיביים חשבון המשתמש ימחק מיידית.
הפרטים יופיעו בכרטיס הפרופיל האישי, כתובת הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון ישארו חסויים לא יפורסמו בציבור ולא יועברו לצד שלישי.

אין להעלות לפורום מסרים פוגעים, גזעניים ומעליבים שעלולים לפגוע בקבוצת אוכלוסיה או משתמש יחיד. הטרדה, טרולינג, הוצאת דיבה והתקפות אישיות אסורות. מסרים כאלו יימחקו מיידית ומפרסמן ייקרא לסדר. אם ימשיך המפרסם במסריו הבוטים, הוא יושעה מהפורום.

אתה מפקיד על עצמך את האחריות לכל הודעה שנכתבה על ידך או לתמונות שהינך מעלה. אין הנהלת הפורום אחראית בשום צורה לתוכן ההודעות שהועלו על ידי הגולשים או על נכונותן.

אין להעלות לפורום צילומים בוטים, מציצניים הפוגעים ברשות הפרט, או פורנוגראפיים. צילומי עירום אמנותיים מותרים, אבל המעלה מתבקש לכתוב בכותרת ההודעה אזהרה על כך. אין להעלות צילומים בוטים של קטינים בשום מצב, בהתאם לחוקי מדינת ישראל.

אין להעלות עבודות של אחרים – רק מה שצילמת בעצמך מותר, ואין להפר זכויות יוצרים כפי שקבועות בחוק. אין הנהלת האתר אחראית לחומר המועלה על ידי הגולשים, והאחריות המשפטית על כך נופלת על כתפי המעלה. ברגע שייוודע להנהלת האתר על העלאת חומר המפר זכויות יוצרים, היא תסירו מיידית ללא אתראה.

כל הזכויות על הטקסט והחומר הצילומי/גרפי שמועלה שמורות ליוצרן. אין הנהלת האתר אחראית להפרת זכויות היוצרים של הגולש על ידי גורם אחר, אם תיעשה.

אנא התנהג בנימוס ובלשון נעימה לגולשים אחרים – למען האווירה הטובה, ואנא חשוב לפני שאתה מגיב להודעה של מישהו אחר.

פרסום מסחרי במסגרת הפורומים – אסור. כנ"ל אסור פרסום שלילי – הכפשות והשמצות של מותג, חנות או עסק כלשהו. מכירות וקניות אישיות יותרו בפורום המתאים.

אם יש לך התנגדות כלשהי לפעולה שביצעו נגדך על גבי אתר זה, תוכל לפנות אל מנהל האתר.

על ידי הרשמה למועדון החברים, אתה מסכים לכל הנאמר למעלה ומתחייב לנהוג לפי החוקים.

אם אתה מסכים לתנאים הנ"ל, לחץ על כפתור "אני מסכים". אם אינך מסכים לתנאים הנ"ל, לחץ על "לא מסכים".

 

 


Copyright © Dr. Joseph Kramer. All rights reserved © כל הזכויות שמורות ליוסי קרמר
פורטל הצילום של טד בפייסבוק פורטל הצילום של טד בפייסבוק